Opis sortowania drewna konstrukcyjnego KVH-C-24

Sprawdź

Deska tarasowa modrzew syberyjski jest suszona w suszarniach termiczno parowych do wilgotności około 18% +/-2%, dlatego nadaje się ona wyłącznie do zastosowań zewnętrznych.

Sprawdź

Znak jakości VEH-Q łączy międzynarodowe wymagania jakościowe, standardy i przepisy dotyczące jakości produktów heblowanych. Tylko odpowiedni i certyfikowany członek VEH jest uprawniony do noszenia tego znaku jakości.

Sprawdź

co to jest drewno konstrukcyjne DUO i TRIO, i w jaki sposób jest produkowane ?

Sprawdź

Modrzew syberyjski żyje około 450 lat. W tym czasie wysokość drzewa może osiągnąć...

Sprawdź

Modrzew Syberyjski to drzewo rosnące w mroźnym klimacie Syberii, charakteryzuje się wysokim stopniem wytrzymałości i trwałości.

Sprawdź

Zanim zdecydujesz się na firmę, która pomoże Ci zbudować wymarzony dom szkieletowy, to powinieneś mieć pewność, że to właśnie ta firma, jest w stanie wykonać tą pracę.

Sprawdź

Za najstarszą znana budowlę domu drewnianego na świecie, która nadal istnieje, jest świątynia Ise w Japonii zbudowana w 690 roku. Jest to najstarsza znana forma konstrukcji drewnianej i nikt nie wie dokładnie jak to się zaczęło.

Sprawdź

Budowa domu szkieletowego, może być zastraszającym i stresującym przedsięwzięciem. Korzyści z wykonania harmonogramu budowy, obejmuje utrzymanie projektu na torze. Oto pięć powodów, dla których harmonogram budowy jest ważnym źródłem w procesie budowania domów szkieletowych:

Sprawdź

Co tak naprawdę sprawia, że drewno posiada tak wiele zalet? Dlaczego warto budować z drewna? Jak drewno wpływa na nasze samopoczucie? Czytając ten wpis, dowiesz się o najistotniejszych zaletach drewna.

Sprawdź

Drewno konstrukcyjne lite KVH – jako materiał konstrukcyjny o określonych właściwościach produktowych. Opracowane dla budownictwa nowoczesnego gdzie posiada szerokie zastosowanie. Drewno KVH, jest suszone suszarniach a następnie strugane i sortowane pod względem jakościowym i wytrzymałościowym

Sprawdź

dlaczego warto wybrać drewno klejone warstwowo? jakie są zalety drewna klejonego BSH ? gdzie możemy zastosować drewno konstrukcyjne BSH ? co oznacza skrót NRO ?

Sprawdź

Pewnie masz dwa plany w głowie na budowę nowego domu z drewna, wiem że tak. Jednym z nich jest dom o którym zawsze marzyłeś: łazienka spa, duży salon z tarasem, kuchnię z najlepszymi profesjonalnymi urządzeniami. Drugi to dom na który możesz sobie pozwolić, będzie praktyczny dla Twojego stylu życia.

Sprawdź

Drewno konstrukcyjne jest materiałem przyszłości który zyskał na znaczeniu jako materiał budowlany. Posiada niesamowite możliwości techniczne, twórcze i ekonomiczne. Rozwój techniczny doprowadził do przełomu w projektowaniu konstrukcji z drewna które jest jednym z najstarszych materiałów budowlanych wykorzystywanych przez ludzkość.

Sprawdź